Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Центр мовної підготовки

Центр мовної підготовки є підрозділом Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при  МЗС, який у своєму складі має відділ навчальних програм, відділ тестування та оцінювання. Основними завданнями Центру є: забезпечення ефективного процесу підвищення іншомовної професійної компетенції працівників дипломатичної служби України, визначення рівня володіння іноземними мовами у відповідності до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти  (CEFR A1-C2). Успішному оволодінню навичками іншомовної комунікації сприяє використання сучасних інтерактивних методів та інноваційних технологій, зокрема симуляцій, кейсів, а також онлайн-курсів та курсів «змішаного» навчання.

 

 

Керівник

Шпак Наталія – кандидат філологічних наук, доцент, закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Проходила стажування в Університеті  Вулвергемптона (Велика Британія) та Йоркському університеті (Канада). Викладала англійську мову в КНУ імені Тараса Шевченка, міжнародному інституті менеджменту (МІМ – Київ). З 1996 р. по липень 2017 р. завідувала кафедрою іноземних мов Дипломатичної академії України при МЗС. З 1 липня 2017 р. – завідувач Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС. Сфера професійних інтересів : методика викладання іноземних мов, інтенсивні методи викладання, використання інноваційних технологій у навчальному процесі.

Центр професійної підготовки

Одним із напрямів діяльності Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС є професійна підготовка працівників дипломатичної служби. Професійна підготовка працівників дипломатичної служби складається із:

– професійного навчання працівників, вперше прийнятих на дипломатичну службу;

– спеціалізованого навчання за напрямами діяльності працівників дипломатичної служби, які готуються до закордонного відрядження;

– спеціалізованої країнознавчої підготовки працівників дипломатичної служби, які готуються до закордонного відрядження;

– підвищення професійної компетентності працівників центрального апарату МЗС України;

– розвитку лідерського потенціалу та управлінської компетентності керівників структурних підрозділів МЗС України.

 

 

Керівник

Кириченко Олександр – магістр зовнішньої політики, випускник Дипломатичної академії України при МЗС.

З 2001 року керує напрямом професійного навчання працівників дипломатичної служби. Навчався за програмою підготовки аналітиків зовнішньої політики у Центрі безпекових досліджень Йоркського університету (м. Торонто, Канада).

Сфера професійних інтересів – зовнішня політика, дипломатія, системи підготовки дипломатів.

Центр міжнародних досліджень

Центр міжнародних досліджень є структурним підрозділом Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при  МЗС, що створений для науково-аналітичного супроводу зовнішньополітичної діяльності Міністерства закордонних справ та проведення самостійних досліджень у галузях міжнародних відносин, зовнішньої політики та дипломатії. Основні напрямки досліджень – європейські та євроатлантичні студії, енергетичні студії, регіональні студії та проблеми міжнародної безпеки.

 

 

Керівник

Андрій Веселовський – завідувач Центру міжнародних досліджень з січня 2019 р. Журналіст, викладач, з 1986 р – дипломат в Міністерстві закордонних справ України. Займався питаннями політичного аналізу і планування, європейської та євроатлантичної інтеграції, регіонального співробітництва (ЦСЄ, Чорномор’я, Південний Кавказ, Близький Схід, Пакт Стабільності для Південно-Східної Європи, Центральноєвропейська Ініціатива, ОДЕР-ГУАМ), працював в Гвінеї, Алжирі, Канаді, Єгипті, Кенії, Судані та представником України в Європейському Союзі. Кандидат політичних наук (інтереси України в Східному Середземномор’ї), Надзвичайний і Повноважний Посол України.

Центр інформаційних ресурсів

Центр інформаційних ресурсів (ЦІР)  є структурним підрозділом Дипломатичної академії України, що створений для комунікаційного супроводу Академії та інформаційно-ресурсного супроводу зовнішньополітичної діяльності Міністерства закордонних справ. До Центру інформаційних ресурсів входить також книжковий фонд, який складається  з більше 18 тис. примірників профільної літератури на традиційних та електронних носіях інформації.