Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Центр міжнародних досліджень

«Дайте мені лабораторію, і я зрушу світ», – саме так французький соціолог науки та філософ Бруно Латур пародіює Архімеда. «Дайте мені лабораторію, і я зрушу суспільство», – продовжує він. Визначити суспільну проблему та переконати інших в її актуальності, сформувати публічний дискурс, який протистоятиме «політичній доцільності» і структурно трансформуватиме суспільство – це можливо в особливих умовах лабораторії. Саме в ній допустимі експромти, нестандартні рішення та, безумовно, численні помилки. Чи не виникало у вас бажання піддати ретельній перевірці найгостріші теми сьогодення або ж витягнути щось з маргінесу порядку денного, а тоді, задовольнивши власний жагучий академічний інтерес, зрушити своєю сміливістю світ? Формат дипломатичної лабораторії, пропонований Центром міжнародних досліджень, має на меті надати особливий майданчик для предметного обговорення проблем міжнародних відносин. Хто ж, як не студенти, може виступити істинним експериментатором? Через що, як не через мережі студентської взаємодії найшвидше поширюються ідеї? З ким, як не зі студентами, проводити та обговорювати найновіші дослідження? Зрештою, Академія зберігає свою сутність доти, доки у ній збираються студенти.

Студентська дипломатична лабораторія – це проект Центру міжнародних досліджень ДАУ у партнерстві з Асоціацією студентів-політологів НаУКМА та Політичним клубом КНУ імені Тараса Шевченка, який передбачає проведення зустрічей у формі панельних дискусій та колективних обговорень з питань міжнародної політики. Кожен охочий може виступити учасником панелі та представити свою доповідь або ж взяти участь у дискусії в іншій формі.

Звісно, якщо ви не студент, але бажаєте доєднатися до вироблення нових смислів та формування дискурсу щодо міжнародної політики в Україні, без вагань приходьте до нас на зустрічі! Тільки не забудьте при вході зняти свої капці, тобто лишити усі свої соціальні статуси, – серед студентів прийнятний лише дух рівності та академічного вільнодумства.

Заплановані зустрічі
  • Наразі заходів не знайдено.

  • Будь ласка, очікуйте анонсів

Минулі зустрічі ДипЛабу

21/02/2019
Студентська дипломатична лабораторія

Торговельна війна США—Китай: торгувати не можна воювати?

27/11/2018
Студентська дипломатична лабораторія

Неліберальні демократії в Центральній Європі

26/09/2018
Студентська дипломатична лабораторія

Back to Black? Виклики правого популізму в Італії

07/06/2018
Студентська дипломатична лабораторія

Дипломатичний імунітет на службі у розвідки. Чи vice versa?

15/05/2018
Студентська дипломатична лабораторія

Величне n-ліття. Ердоган.

29/03/2018
Студентська дипломатична лабораторія

Життя коротке, політичний режим у РФ вічний?