Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Центр міжнародних досліджень

Уявлені спільноти? Національні меншини у державах та міждержавних відносинах

31 жовтня відбулася перша в новому сезоні зустріч Студентської дипломатичної лабораторії (ДипЛаб) під назвою “Уявлені спільноти? Національні меншини у державах та міждержавних відносинах”.

 

Під час зустрічі обговорено широке коло питань: від відносин національних меншин з державами проживання та державами споріднення до впливу угорської нацменшини на зовнішню політику України та Угорщини; від політичного стилю лідерства прем’єр-міністра В. Орбана до ставлення вітчизняних владних інститутів до українців за кордоном.

 

Учасниками експертної дискусії виступили дослідник україно-угорських взаємин, співзасновник проекту “Varosh” Дмитро Тужанський  та Роман Коршук, кандидат політичних наук, спеціаліст в області етнополітології, доцент КНУ ім. Т. Шевченка. Студентські виступи представили члени Асоціації студентів-політологів НаУКМА та Політичного клубу КНУ ім. Т. Шевченка.

 

ДипЛаб є спільним проектом  Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Асоціації студентів-політологів НаУКМА та Політичного клубу КНУ ім. Т. Шевченка.