Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Центр інформаційних ресурсів

Сучасний книжковий фонд Центру інформаційних ресурсів (ЦІР) ДАУ становить більше 18 тис. примірників профільної літератури. До його складу входять наукові, науково-популярні, довідкові, періодичні, навчальні, інформаційно-бібліографічні видання українською, російською та іноземними мовами (на традиційних та електронних носіях інформації). Особлива частина фонду належить архівним матеріалам, що складаються з авторефератів магістерських, дисертаційних робіт, особистого архіву Міністра Закордонних справ України (1994-1998) Г.Й. Удовенка.

 

Також значне місце у книгозбірні займає колекція матеріалів: від профільної навчальної, наукової, цікавої мемуарної літератури з практики всесвітньо відомих дипломатів до коштовних презентаційних видань з історії, географії нашої країни з автографами авторів та з особистих зібрань, подарованих бібліотеці викладачами, слухачами та друзями Академії: проф. Саприкіним А.Г., проф. Гуменюком Б.І., проф. Шергіним С.О., Ціватим В.Г. та інш.

 

Центром інформаційних ресурсів використовується система автоматизації бібліотек (САБ) “ІРБІС64” – ліцензійний програмний продукт, що відповідає міжнародним стандартам і підтримує усі національні бібліографічні стандарти та формати, в межах якої створюється Електронна бібліотека: Електронний каталог та Повнотекстові бази даних.