Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Центр інформаційних ресурсів

З жовтня 2017 р. в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ розпочата традиція подій клубного формату. Наразі активно проводяться заходи інтелектуального клубу та культурного клубу.

 

Інтелектуальний клуб – це неформальний захід, який являє собою майданчик для спілкування з українськими і іноземними дипломатами, високопосадовцями, видатними діячами науки і культури, лідерами думок та бізнесменами. У центрі відвертих дискусій — світові процеси та зовнішньополітичні перспективи, які стоять перед Україною.

 

Культурний клуб був заснований з метою вивчення і поширення сучасної української культури та мистецтва на базі Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС. Гостями клубу є представники сучасної української літератури та музики, режисери та актори, автори, чиї твори було визнано як на національному, так і на міжнародному рівнях. Культурний клуб – місце зустрічі дипломатів та представників України за кордоном, з митцями, які є обличчям сучасної української культури. Обмін ідеями та цінностями під час таких зустрічей сприяє укріпленню тандему мистецтва та політики.