Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Центр мовної підготовки

У складі Державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти «Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ» діє Центр мовної підготовки, одним з напрямів діяльності якого є визначення рівня володіння іноземними мовами. Тестування та оцінювання проводяться на основі тестів, розроблених згідно з вимогами Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. За результатами тестування Центр надає відповідну довідку.

 

Центр мовної підготовки здійснює тестування для визначення рівня володіння іноземними мовами співробітників Міністерства закордонних справ, інших органів державної влади та осіб, що беруть участь у відкритих конкурсах МЗС на заміщення вакантних посад у центральному апараті та закордонних диппредставництвах України.

 

Центр мовної підготовки Дипломатичної академії надає на платній основі послуги з тестування, оцінювання та видачі відповідних документів (довідка, сертифікат), що підтверджують рівень володіння іноземними мовами, всім зацікавленим особам, зокрема для працевлаштування, отримання вчених звань професора та доцента тощо.


Для того, щоб пройти тестування з визначення рівня володіння іноземною мовою необхідно:

  1. Заповнити заяву*.
  2. Надіслати заповнену заяву на електронну адресу Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України cmpdau@gmail.com або вкинути її у скриньку на першому поверсі Академії біля інформаційної дошки.
  3. Сплатити вартість послуги** згідно реквізитів ***, та надіслати копію квитанції на електронну адресу Академії.
  4. Отримати повідомлення від Центру мовної підготовки щодо дати, часу та аудиторії тестування. Інформація щодо графіку тестувань також розміщується на ФБ сторінці Академії, та на інформаційній дошці.
  5. З’явитись у зазначений день і час, пред’явити документ, що засвідчує особу та оригінал квитанції про сплату.
  6. Наступного робочого дня від дати тестування отримати довідку встановленого зразка.

 


У разі необхідності за більш детальною інформацією звертатись у відділ тестування та оцінювання Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС за тел.: 270-57-47, 238-15-45 (внутрішній телефон 70-19).

*Зразок заяви

**ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Визначення рівня володіння англійською, французькою, німецькою, іспанською мовами – 570,00 грн.;

Визначення рівня володіння арабською, перською, італійською, новогрецькою, китайською, корейською, чеською, польською, португальською, румунською, угорською, сербською, словацькою, турецькою, хорватською, японською, гінді – 850,00 грн.

***Реквізити


Структура, зміст та порядок проведення випробування на визначення рівня володіння іноземною мовою