Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Відділ тестування


Warning: include(ltc-menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/main_site/wp-content/themes/dip_akademy/ltc_dep-about.php on line 32

Warning: include(): Failed opening 'ltc-menu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/html/main_site/wp-content/themes/dip_akademy/ltc_dep-about.php on line 32

Відділ тестування та оцінювання забезпечує визначення та оцінювання рівня володіння іноземними мовами працівників МЗС та інших органів державної влади,  проведення тестування з іноземних мов в ході навчання іноземним мовам, та за результатами завершення мовних програм, а також на замовлення юридичних та фізичних осіб.

Розробка тестів з іноземних мов ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ згідно з вимогами Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR). Тести уніфіковані, структуровані та укладені згідно з загальноприйнятими рівнями СЕFR від А1 до С1.

Відділ здійснює рганізацію та проведення тестування, іспитів, співбесід на визначення рівня володіння іноземними мовами для працівників системи МЗС, для державних службовців інших органів державної влади.

Видає довідки та сертифікати встановленого зразка про рівень володіння іноземною мовою.