Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

6 березня 2018 р. | Лекція-зустріч

Зустріч директора Дипломатичної академії з молодіжними лідерами Youthink

06 березня 2018 року відбулася зустріч директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського  з молодіжними лідерами за ініціативи Youthink – Молодіжної Ради Фонду “Відкрий Україну” .

 

Під час зустрічі обговорили низку дуже важливих тем : виклики сучасної дипломатії, енергетичний фактор у міжнародних відносинах , тенденції розвитку сучасної світової політики.

 

Розмова вийшла живою і неформальною. Активісти поставили багато і особистих питань директору: що він вважає для себе головним як керівник і як дипломат, чи важко керувати таким вузом, яку освіту необхідно отримати для цього та який досвід і т.д. Сергій Володимирович відверто відповів на всі питання.


Молодіжна Рада Фонду “Відкрий Україну” складається з студентів, представників негромадських організацій та активних громадян, віком від 18 до 35 років. Члени Ради об’єднані спільною метою задля вирішення простих та водночас нагальних для нашої країни питань з власної ініціативи та на волонтерських засадах.