Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

20 березня 2019 р. | ЦПП | Панельна дискусія | Королівство Бельгія

Аналітик Центру міжнародних досліджень ДАУ Олена Снігир взяла участь у панельній дискусії в Брюсселі щодо "Протидії гібридним загрозам для Європи"

Олена Снігир, кандидат політичних наук, аналітик Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, взяла участь у панельній дискусії в Брюсселі щодо “Протидії гібридним загрозам для Європи”, організованої Посольством України в Королівстві Бельгія спільно з Місією України при ЄС, депутатами Європарламенту Ребекою Хармс і Тунем Келамом, think-tank “Beyond the Horizon” та Брюссельським міжнародним центром.

 

Олена Снігир виступала з інформацією про ситуацію в Криму: безпековому, правовому та гуманітарному вимірах. Аналітик ЦІР  попередила про російську загрозу для всього Середземномор’я через збільшення військової присутності на півострові за останні 5 років. А також зазначила небезпеку набуття популярності доктрини закритого моря серед інших впливових міжнародних акторів та про неприпустимість перетворення російської практики утримання іноземних (українських) заручників на буденний інструмент міжнародної політики.

 

Учасники панельної дискусії обговорили питання кіберзагрози, пропаганди, дезінформації та гібридної війни з боку Росії.