Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

5 березня 2018 р. | Культурна дипломатія

Сучасне мистецтво – на службу дипломатії

Кожен, хто хоча б трохи цікавиться мистецтвом, мріяв потрапити в майстерню улюбленого художника. Олена Сапонова, за підтримки Ігоря Абрамович, реалізувала мрію багатьох у проекті ARTIST FROM WITHIN WORKSHOP. Він включає фотоальбоми, кожен з яких присвячений конкретному художнику. В проекті беруть участь люди, які підтримують живий вогонь у сфері культури мистецтва країни.

 

Тут представлена унікальна добірка фоторобіт, що частково увійшли до книги, а частково в експозицію таких митців українського сучасного мистецтва як: Назар Білик, Дмитро Грек, Егор Зігура, Олексій Золотарьов, Анатолій Криволап, Павло Маков, Роман Мінін, Влада Ралко, Олексій Сай, Віктор Сидоренко, Олег Тістол, Василь Цаголов, Микита Шалений.

 

Вже зараз ви маєте унікальну можливість побачити частину робіт на виставці, яка експонується у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС в рамках проекту “Культурна дипломатія”.

 

ARTIST FROM WITHIN WORKSHOP розповідає і показує внутрішню культуру мистецтва України та запрошує міжнародну спільноту звернути увагу на таланти нашої країни. Все це є важливою складовою культурної дипломатії.

 

Це перший подібний проект в Україні і ми чекаємо на Вас у Дипломатичній академії для знайомства з сучасними українськими майстрами.

 

Також, незабаром очікуємо на презентацію ARTIST FROM WITHIN WORKSHOP за участю відомих митців та авторів проекту.
Слідкуйте за нашими новинами!