Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

21 грудня 2017р. | Оголошення | ЦМП

Центр мовної підготовки здійснюватиме визначення рівня володіння іноземною мовою осіб, які не є працівниками МЗС

З 1 січня 2018 року Центр мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС здійснюватиме визначення рівня володіння іноземною мовою осіб, які не є працівниками Міністерства закордонних справ України, на платній основі. За результатами випробування на визначення рівня володіння іноземною мовою видається довідка встановленого зразка.

 

Для того, щоб пройти тестування з визначення рівня володіння іноземною мовою необхідно:

1. Заповнити заяву*.
2. Надіслати заповнену заяву на електронну адресу Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України cmpdau@gmail.com або вкинути її у скриньку на першому поверсі Академії біля інформаційної дошки.
3. Сплатити вартість послуги** згідно реквізитів ***, та надіслати копію квитанції на електронну адресу Академії.
4. Отримати повідомлення від Центру мовної підготовки щодо дати, часу та аудиторії тестування. Інформація щодо графіку тестувань також розміщується на ФБ сторінці Академії, та на інформаційній дошці.
5. З’явитись у зазначений день і час, пред’явити документ, що засвідчує особу та оригінал квитанції про сплату.
6. Наступного робочого дня від дати тестування отримати довідку встановленого зразка.

 

 

У разі необхідності за більш детальною інформацією звертатись у відділ тестування та оцінювання Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС за тел.: 270-57-47, 238-15-45 (внутрішній телефон 70-19).


**ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
Визначення рівня володіння англійською, французькою, німецькою, іспанською мовами – 570,00 грн.;
Визначення рівня володіння арабською, перською, італійською, новогрецькою, китайською, корейською, чеською, польською, португальською, румунською, угорською, сербською, словацькою, турецькою, хорвацькою, японською, гінді – 850,00 грн.