Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

18 лютого - 15 березня 2019 р. | ЦПП | Cпеціалізований курс

Cпеціалізований курс професійного навчання консульських працівників для роботи в Закордонних дипломатичних установах України (ЗДУ)

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС проходив спеціалізований курс професійного навчання консульських працівників для роботи в ЗДУ. Слухачі курсу розглядали актуальні питання консульського захисту прав та інтересів громадян за кордоном та вдосконалювали практичні навички консульської роботи.

 

Навчання проводили керівники Департаменту консульської служби МЗС України Валерій Лобач, Василь Кирилич, Олена Кіцюк, Світлана Крамаренко, Галина Носок, Олена Брєжнева, Олександр Плодистий, Костянтин Ворона, Олександр Хом’як та керівники структурних підрозділів Міністерства закордонних справ України   Ольга Чубрикова, Володимир Хоманець, Святослав Драч, Валентина Федоришин, Кирило Смирнов.

 

Питання безпеки дипломатичних установ та особистої безпеки консульських працівників опрацьовувалися разом з радником міністра з питань безпеки Вячеславом Штучним та викладачем Інституту СЗР України В’ячеславом Баліцьким.

 

В рамках курсу також відбувся практичний семінар з надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми за участі представників Міжнародної організації з міграції Вікторії Мазуренко, Ірини Тітаренко та начальник Управління протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики України Олени Фаримець.

 

Навчання завершилося виконанням підсумкового тестового завдання з практики консульської роботи. За результатами якого Перший заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Станіслав Прошко вручив свідоцтво про підвищення кваліфікації.