Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

15 жовтня 2018 р. | Тематичний семінар | ДАОС

Другий день виїзного семінару ДАОС розпочався з лекцій щодо ключових геополітичних трендів

Другий день виїзного семінару ДАОС розпочався з лекції директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський щодо ключових геополітичних трендів, які наразі визначають сучасний світовий порядок.

 

Продовжив тематику у своєму виступі ректор Одеського національного університету ім. І. Мечникова, завідувач кафедри міжнародних відносин Ігор Коваль. Політолог розповів про протистояння прихильників глобального та антиглобального настроїв із тенденцією до розповсюдження універсалістської ідеології.

 

У другій половині учасники прослухали дві лекції щодо практичних питань з європейської та євроатлантичної інтеграції. Керівник експертної групи координації виконання Угоди про асоціацію з ЄС Поліна Казакевич ознайомила учасників з основними досягненнями в цьому процесі, а також поділилася труднощами з якими зіштовхується Урядовий офіс, такими як брак інституційного забезпечення та системного розуміння змін.

 

Національний політичний координатор Представництва НАТО в Україні, кандидат політичних наук Оксана Осадча розповіла про основні напрямки роботи НАТО в Україні, склад та впровадження Річної національної програми Україна-НАТО, а також розвіяла основні міфи щодо Північно-Атлантичного Альянсу.

 

Завершився день дискусією про баланс політичних та національних інтересів у зовнішній політиці.