Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

9 листопада 2018 р. | Виступ

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський виступив перед офіцерами Генерального штабу Збройних Сил України

Сьогодні, 9 листопада у Києві, директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський виступив перед офіцерами Генерального штабу Збройних Сил України.

 

Очільник Дипломатичної академії розповів військовослужбовцям про основні аспекти енергетичної безпеки нашої держави в сучасних геополітичних реаліях. Зокрема, Сергій Володимирович зупинився на питаннях залежності Європи від російського газу та основних напрямках трансформації світового газового ринку. Основний наголос експерт зробив на загрозах будівництва Росією в обхід України нових газопроводів.

 

– “Північного потоку 2” та “Турецького потоку”.
– Будівництво цих мереж – це ніщо інше, як спроба вбити клин між західними та східними країнами Європейського союзу, де газ є одним із основних політичних важелів, – наголосив Сергій Корсунський.

 

Спілкуючись з офіцерами Генштабу директор Дипакадемії коротко окреслив ключові аспекти енергетичної стратегії Росії, яка є складовою воєнної політики Кремля. Інтереси країни-агресора мають глобальний характер. Сергій Корсунський підкреслив, що за трубами Газпрому крокують російські військові, які нарощують свою присутність на маршрутах транспортування природного газу від Середземного моря й до Арктики.