Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

15 березня 2019 р. | ЦМД | Дискусія

Дискусія з професором, відомим японським науковцем і урядовим радником Хосоя Юічі пройшла в експертному колі за участю відомих українських японістів, сходознавців, фахівців у сфері безпеки та міжнародної політики

Лекція професора Хосоя Юічі, відомого японського науковця і урядового радника, прочитана в Дипломатичній академії України 14 березня 2019 року викликала не лише значний інтерес серед українських та іноземних дипломатів, дослідників та студентів. Обговорення тез професора Юічі пройшло наступного дня в експертному колі за участю відомих українських японістів, сходознавців, фахівців у сфері безпеки та міжнародної політики за ініціативою Центру міжнародних досліджень ДАУ.
Серед питань, що піднімалися в дискусії – відносини Японії та Китаю, ставлення Токіо до триваючого ядерного озброєння Північної Кореї, японсько-американські безпекові стосунки, бачення проблеми острівних територій у відносинах з сусідами та в ширшому регіональному контексті. Третя економіка світу, член Сімки провідних держав, космічна і високотехнологічна країна, Японія ділиться з дружньою Україною своїм практичним підходом та умінням домагатися мети. Плідне економічне співробітництво між нашими державами, партнерство і солідарність допомагають нашій країні у протистоянні російській агресії.