Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

20 травня 2019 р. | Круглий стіл | Одеса

Експертний круглий стіл "Чорноморський фокус української зовнішньої політики"

У рамках проекту розробки концепції зовнішньої політики України, яка проводиться Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС у партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та UA: Ukraine Analytica відбувся експертний круглий стіл “Чорноморський фокус української зовнішньої політики”.

 

Під час обговорення порушувались питання пріоритетів зовнішньополітичного курсу України в Чорноморському регіоні, проблемних та перспективних напрямів співробітництва, а також наявних і потенційних загроз безпеки в басейнах Чорного та Азовського морів.

 

В заході взяли участь фахівці із зазначеної проблематики, представники штабу ВМС в Одесі, професорсько-викладацький склад Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, Інституту ВМС Національного університету “Одеська морська академія”, екс-представник Президента в АР Крим Борис Бабін, співробітники Південного регіонального управління ДПСУ, регіональних філій Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України в Одесі та Херсоні, Центру глобалістики “Стратегія ХХІ”, а також Представництва МЗС України в Одесі.