Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

7 грудня 2017 р. | 11:30 | DipTalks

Закрите засідання круглого столу з енергетичної дипломатії

06 грудня 2017 року, у  Дипломатичній академії  відбулося закрите засідання круглого столу з енергетичної дипломатії на тему: «Енергетичне майбутнє України у міжнародних відносинах» за участю старшого наукового співробітника Програми з енергетики та національної безпеки Центру стратегічних та міжнародних досліджень (США) Едварда Чао.

 

Центр стратегічних та міжнародних досліджень є провідним аналітичним центром з питань безпеки та зовнішньої політики США. Едвард Чао має 35 річний досвід роботи, працював в Азії Африці, Росії, Близькому Сході, брав участь в розробці енергетичної політики урядів та бізнес стратегії.


Захід відбувався англійською мовою у форматі неофіційного спілкування, що дозволило забезпечити плюралізм думок і позицій.
У засіданні взяли участь народні депутати України, помічники народних депутатів, представники Міністерства закордонних справ України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, стратегічних підприємств паливно-енергетичного комплексу України, Національного інституту стратегічних досліджень.

 

Зокрема, своїми думками щодо енергетичного майбутнього нашої держави поділилися парламентарі-представники Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Ольга Бєлькова  та Лев Підлісецький , а також директор з комунікацій та міжнародного співробітництва НЕК «Укренерго» Михайло Бно-Айріян , президент «DiXi Group» Олена Павленко . Модератором засідання виступив директор Дипломатичної академії України Сергій Корсунський.


Warning: Illegal string offset 'url' in /var/www/html/main_site/wp-content/themes/dip_akademy/news-single.php on line 45