Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

11 квітня 2018 р. | Міжнародне співробітництво

Глави зовнішньополітичних відомств України та Македонії підписали Меморандум про співпрацю між дипломатичними академіями двох країн

11 квітня 2018 року в м. Скоп’є Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Міністром закордонних справ Республіки Македонія Ніколою Дімітровим.

Сторони підтвердили взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності двох країн у рамках міжнародно визнаних кордонів. Відбувся конструктивний обмін думками щодо співпраці в політичній, економічній, енергетичній, культурній та гуманітарній сферах. Сторони відзначили спільність зовнішньополітичних пріоритетів України і Македонії – членство в Європейському Союзі і НАТО та важливість обміну досвідом на цих напрямах.

 

У ході переговорів було домовлено активізувати двосторонні контакти, спрямовані на поглиблення політичного діалогу та економічного співробітництва між двома країнами. Обговорено координацію в рамках основних міжнародних форматів – ООН, ОБСЄ, Рада Європи.
Глави зовнішньополітичних відомств України та Македонії підписали Меморандум про співпрацю між дипломатичними академіями двох країн та Спільну декларацію між міністерствами закордонних справ України та Республіки Македонія. За результатами переговорів відбулась спільна прес-конференція.