Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

26 лютого - 2 березня 2018 р. | Міжнародне співробітництво

Навчальний візит «Міжнародні відносини, Східне партнерство (СхП) та безпекові питання» до м. Таллінн (Естонська Республіка)

У період з 26 лютого по 02 березня 2018 року група українських дипломатів та державних службовців – співробітників Міністерства закордонних справ України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, взяли участь у навчальному візиті «Міжнародні відносини, Східне партнерство (СхП) та безпекові питання» до м. Таллінн (Естонська Республіка), організованим спільно Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС України та Естонською школою дипломатії за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонської Республіки. Від Дипломатичної академії України участь у візиті взяла провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва та комунікацій Віра Константинова.

 

У рамках програми українська делегація здійснила ознайомчі візити до Парламенту Естонської Республіки (Рійгікогу), Міністерства закордонних справ Естонської Республіки, Академії електронного урядування, Естонського центру Східного партнерства, Посольства України в Естонській Республіці.  Відбулися зустрічі з представниками органів державної влади Естонії та естонськими експертними колами.

 

В цілому, учасниками візиту було прослухано 9 тематичних лекцій з наступних питань: кібербезпека, Східне партнерство, естонська дипломатична служба, уроки головування Естонії в Раді Європейського Союзу, сучасні безпекові виклики, політика ЄС з енергетичної безпеки, застосування сили та міжнародне право, відповіді НАТО і ЄС на безпекові виклики в Європі після анексії Криму.

 

Окрім того, 02 березня 2018 року українська група взяла участь у 5-й щорічній талліннській конференції зі Східного партнерства під назвою «Внутрішня, зовнішня та громадська перспективи щодо «Східного партнерства» після Саміту 2017 року», організованою Естонським центром Східного партнерства спільно з Представництвом Європейської Комісії в Естонії.

 

За результатами навчального візиту учасники отримали відповідні сертифікати.