Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

25 травня 2018 р. | Лекція

IV зустріч Відкритої кафедри з актуальних питань зовнішньої політики, безпеки та дипломатії на тему “Крим як територія безправ'я: безпека, захист, протидія”

25 травня в приміщенні Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України була проведена серія лекцій для представників МЗС,  державних службовців, представників центральних органів виконавчої влади та правоохоронних структур, а також науковців та аналітиків. Подія мала місце в рамках IV зустрічі Відкритої кафедри з актуальних питань зовнішньої політики, безпеки та дипломатії на тему “Крим як територія безправ’я: безпека, захист, протидія”. Партнерами-організаторами зустрічі виступили Дипломатична академія України, Комітет закордонних справ Верховної Ради України, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Школа державного управління (ГО “ІСЕД”).

 

Відвідувачі мали можливість прослухати наступні лекції:

 

Лекція 1.  «Безправ’я» як наратив геополітичної доктрини РФ»

Олег Покальчук, соціальний психолог, член правління Інституту суспіль-но-економічних досліджень.

 

Лекція 2. «Перше рішення міжнародного арбітражу по кримському інвестиційному спору. Перспективи захиту інвестицій на окупованому Донбасі”

Микола Юрлов, юрист АФ “ENGARDE

 

Лекція 3.  «Структури міжнародних організацій в Україні та питання Криму»

Борис Бабін, д.ю.н. Постійний Представник Президента України в АР Крим.

 

Лекція 4. «Проблема правового врегулювання кримінальної відповідальності за порушення норм міжнародного гуманітарного права, зокрема Римського статуту Міжнародного кримінального суду»

Антон Кориневич, к.ю.н. Доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.