Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

7 грудня 2018 р. | Конференція | Міжнародне співробітництво

Конференція “Шлях України до НАТО: досягнення та майбутні перспективи”

З нагоди завершення виконання Посольством Литовської Республіки в Україні функції Контактного Посольства НАТО, у стінах Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулась конференція “Шлях України до НАТО: досягнення та майбутні перспективи”.

 

Урочистий захід було відкрито вітальною промовою Директора Дипломатичної академії Сергія Корсунського, а також виступами заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара та Міністра закордонних справ Литовської Республіки Лінаса Лінкявічюса.

 

В урочистостях взяли участь Голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, Директор Центру інформації та документації НАТО Барбора Маронкова, Посол Великобританії Джудіт Ґоф та Повірений у справах Посольства Канади Руслан Кац.

 

Запрошені спікери обговорили досягнуті Україною успіхи та безпекові загрози, що постають сьогодні перед державою, та наголосили на необхідності продовжувати спільні зусилля у напрямку тісної співпраці з НАТО та активної євроатлантичної інтеграції.

 

Конференція завершилась дискусією між високопосадовцями та слухачами, які мали змогу задати питання щодо безпекової ситуації в басейні Чорного та Азовського морів, а також можливих форматів посилення присутності НАТО в регіоні.