Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

8 травня 2018 р. | Конференція УАЛ

Конференція слухачів Української академії лідерства в Дипломатичній академії

8 травня 2018 року в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася конференція слухачів Української академії лідерства з усієї України, яка була організована спільними зусиллями Міністерства закордонних справ України, Секретаріату Прем’єр-міністра, Комітету закордонних справ Верховної ради України та Дипломатичної академії.

 

Вона включала спілкування з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, директором Дипломатичної академії, Послом Сергієм Корсунським, Головою парламентського комітету у міжнародних справах Ганною Гопко стосовно досягнень і викликів сучасної дипломатії та зовнішньої політики України.

 

Для слухачів Академії були прочитані лекції з питань культурної дипломатії та сучасного дипломатичного протоколу. Студенти також працювали в групах, де керівник Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії  Надія Коваль та експерти Олена Снігир, Борис Зайцев і Вікторія Халанчук провели семінари-тренінги щодо країн, до яких вже незабаром поїдуть студенти УАЛ.

 

Українська академія лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. В рамках цієї програми понад 200 студентів відвідають 8 країн Європейського союзу. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.