Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

11 жовтня 2018 р. | Круглий стіл | ЦМП

Круглий стіл "Сучасні підходи до тестування та визначення рівня володіння іноземною мовою професійного спрямування"

11 жовтня 2018 року в Центрі мовної підготовки відбувся круглий стіл “Сучасні підходи до тестування та визначення рівня володіння іноземною мовою професійного спрямування”.

 

Зі вступним словом до учасників круглого столу звернувся директор Академії, Надзвичайний і повноважний Посол Сергій Корсунський. В роботі круглого столу взяли участь представники провідних навчальних закладів України, а також інших державних організацій та приватних компаній, які зацікавлені у визначенні рівня володіння іноземною мовою своїх співробітників.

 

Завідувач Центру мовної підготовки Наталія Шпак розказала про систему тестування та оцінювання іншомовних професійних компетенцій, запроваджену в Дипломатичній академії. Інна Нечаюк, Тетяна Василенко, Лілія Степаніщева, Анна Рашевська, Тетяна Коломієць, Олена Лавриненко поділилися досвідом ЦМП щодо змісту та структури випробування, принципів відбору матеріалів, розробки тестових завдань та критеріїв оцінювання рівня володіння іноземною мовою професійного спрямування.