Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

19 квітня 2018 р. | Конференція

Міжнародна конференція "Президентські вибори в Росії: висновки та прогнози"

20 квітня 2018 року у приміщенні Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувалася Міжнародна конференція “Президентські вибори в Росії: висновки та прогнози”, організована Центром дослідження Росії.

 

Відкрили конференцію з вітальною промовою Посол Володимир Огризко, керівник Центру дослідження Росії та Посол Сергій Корсунський, директор Дипломатичної академії. Модератором заходу виступив Максим Розумний керівник Центру досліджень проблем Російської Федерації Національного інституту стратегічних досліджень.

 

До числа учасників конференції долучилися Лев Гудков директор “Аналітичного центру Юрія Левади” , Михайло Пашков співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Цетру Разумкова, Владислав Іноземцев директор Центру досліджень постіндустріального суспільства, Джеймс Ніксі голова програми Росія та Євразія у Chatham House, Валерій Чечелашвілі представник Грузинського фонду стратегічних і міжнародних досліджень (GFSIS) та інші.

 

В ході обговорення піднімалися питання специфіки виборів-2018 в РФ, соціологічний та зовнішньополітичний аспект російської виборчої кампанії та чого чекати від “нового” внутрішньополітичного курсу Кремля.

У дискусії взяли участь експерти провідних українських аналітичних центрів, науковці, представники громадських організацій, депутати, ЗМІ, українські дипломати, співробітники МЗС.