Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

18 травня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Дискусія

Молодіжна дискусійна панель "Роль України в об'єднаній Європі"

Заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Наталія Шульга привітала учасників і взяла участь у молодіжній дискусійній панелі, що на початку Днів Європи пройшла в Дипломатичній академії.

 

Подію “Роль України в об’єднаній Європі” організували спільно ВГМО “Європейська молодь України” та представництво “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні та Білорусі . Представники молодіжних організацій та активістів виразили занепокоєння станом речей в ЄС та висловили своє проєвропейське бачення майбутнього України.

 

Запрошені гості – Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України; Олександр Солонтай, голова Політичної ради партії Сила Людей; Beate Apelt, керівниця офісу Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus; Maurice Lagerwerf, представник ліберальної молодіжної організації Jonge Democraten (Нідерланди). Учасники відповідали на питання молодіжних організацій стосовно долі ЄС та України на шляху до ЄС. В цілому, молодь – за Європейські цінності та проти фейкових новин, так що майбутнє виглядає обнадійливо!