Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

11-12 квітня 2018 р. | Навчальний курс | НАТО

Навчальний курс з євроатлантичної інтеграції Програми професійної підготовки Україна-НАТО в стінах Дипломатичної академії України

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує роботу з Програмою професійної підготовки Україна-НАТО Представництва НАТО в Україні у 2018 році.  11-12 квітня в рамках ознайомчого навчального курсу з євроатлантичної інтеграції державні службовці матимуть змогу разом з колегами попрацювати над розробкою цілей та завдань Річної національної програми Україна-НАТО.

 

Під час навчального модуля робота проходитиме в 8 групах – у кожної своя тематика, яка відповідає розділам РНП, – політичні та економічні питання, оборонні та військові питання, ресурсні питання, питання безпеки та правові питання тощо. РНП є головним програмним документом, що спрямовує та регулює весь комплекс питань співробітництва з НАТО. Програма на 2018 рік містить 444 заходи за участі 58 міністерств та відомств, не враховуючи місцеві органи влади та інші інституції й організації.