Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

18 жовтня 2018 р. | Виїзний семінар | ДАОС

П'ятий день другого семінару ДАОС був присвячений питанням регіонального розвитку

На першій лекції екс-голова Державної канцелярії федеральної землі Німеччини Північний Райн-Вестфалія Франц-Йозеф Лерш-Менсе поділився досвідом налагодження відносин по лінії центр-периферія в межах ФРН.

 

Продовження дискусії на тему децентралізації відбулося із Заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ з питань європейської інтеграції Тарасом Токарським.

 

Чудовим доповненням до лекції стала презентація Радника з питань децентралізації Представництва ЄС в Україні Бенедикта Херрманна. Головною метою самоврядування він назвав повернення довіри до органів державної влади.

 

Друга частина навчального дня розпочалася презентацією радника голови Дніпровської ОДА Віталієм Литвином, який був учасником першого семінару ДАОС. Віталій розповів про досягнння в залученні інвестицій до регіону та про досвід впровадження реформи децентралізації.

 

Підсумком інформаційного блоку з вивчення різних аспектів процесу децентралізації був виступ Генерального Секретаря Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреаса Кіфера, котрий розповів про основні принципи співпраці між європейськими регіонами та ролі національних делегацій в діяльності Ради Європи