Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

24 травня 2019 р. | Спеціалізований курс | ЦПП

Перший тиждень спеціалізованого курсу професійної підготовки дипломатів для роботи в ЗДУ

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС завершився перший тиждень спеціалізованого курсу професійної підготовки дипломатів для роботи в ЗДУ.

 

Протягом п’яти днів розглядалися ключові напрями зовнішньополітичної діяльності та міжнародно-правового забезпечення суверенітету й територіальної цілісності України, практичні аспекти інформаційно-роз’яснювальної робота за кордоном, кризової комунікації та безпеки дипломатів.

 

Навчання проводили посадові особи Міністерства закордонних справ України: директор Департаменту міжнародного права Оксана Золотарьова, директор Політичного департаменту Олексій Макеєв, начальник Управління економічного співробітництва Володимир Хоманець; керівник Центру міжнародних досліджень ДАУ Андрій Веселовський, радник Міністра закордонних справ Вячеслав Штучний та науковці Аліна Бохан і Лариса Кушинська.

 

Крім того, значна увага була приділена питанням публічної дипломатії. Якою є сучасна Україна, як краще репрезентувати країну за кордоном, як та якими сучасними інформаційно-комунікаційними засобами ефективно доносити інформацію про історію, політику та культуру України до іноземної аудиторії, про це говорили: громадський діяч, член Нестерівської групи Євген Глібовицький  та представники Управління публічної дипломатії МЗС України Олена Анацька  та Катерина Білотіл.