Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

13 грудня 2018 р. | НАТО

Підсумкове у 2018 році засідання Керівного комітету Програми Україна – НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України

11 грудня 2018 року у штаб-квартирі НАТО (м. Брюссель, Королівство Бельгія) відбулося підсумкове у 2018 році засідання Керівного комітету Програми Україна – НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України.

 

Під час засідання українська делегація, очолювана керівником експертної групи взаємодії з НАТО Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції О. Генчевим, поінформувала учасників про підсумки за результатами реалізації Політики Програми у 2018 році.

 

Крім того, учасникам засідання надано актуальну інформацію про активну роботу у напрямку створення в Україні власної системи професійного розвитку та підвищення кваліфікації фахівців складових сектору безпеки та оборони, а також державних службовців, до посадових обов’язків яких належать питання співробітництва України з НАТО, на базі потужностей Дипломатичної академії імені Геннадія Удовенка при МЗС України.

 

Стороною НАТО було відзначено значний прогрес, досягнутий Україною протягом останніх двох років реалізації Програми та ефективне використання допомоги, що надається Україні з метою підвищення професійного рівня вищезгаданого переліку українських фахівців.

 

За результатами засідання було ухвалено План реалізації Політики Програми у 2019 році та визначені пріоритетні напрями подальшого співробітництва.