Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

11 грудня 2017 р. | Презентація

Презентація доповіді британського аналітичного центру Chatham House "Боротьба за Україну" (The Struggle for Ukraine)

11 грудня 2017 року в Дипломатичній академії відбулася презентація доповіді британського аналітичного центру Chatham House “Боротьба за Україну” (The Struggle for Ukraine). Презентація зібрала повну залу представників парламенту й уряду, дипломатичних представництв та міжнародних організацій, аналітичних центрів й незалежних експертів.

 

Автори дослідження Джеймс Шер , Тімоті Еш, Дженет Ган та Орися Луцевич  говорили про еволюцію безпекових дилем, які наразі стоять перед Україною і Європою, оцінювали нагальні завдання реформування української економіки, роздумували про виклики і завдання громадянського суспільства на сучасному етапі, не оминувши й ключової проблеми боротьби з корупцією.


Назагал доповідь “Боротьба за Україну” присвячена підсумуванню основних викликів, успіхів та невдач у зовнішній і внутрішній політиці з часів Євромайдану: від безпекових, що пов’язані з російською агресією, до потреб глибинного реформування і модернізації української держави.

 


Chatham House є топовим аналітичним центром не тільки Великої Британії, а й світу з майже столітньої історією. В 2015 році в рамках цього дослідницького центру був започаткований – Український Форум як унікальна платформа для досліджень та дебатів.


Повний текст доповіді англійською мовою доступний за посиланням https://reader.chathamhouse.org/struggle-for-ukraine.


Warning: Illegal string offset 'url' in /var/www/html/main_site/wp-content/themes/dip_akademy/news-single.php on line 45