Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

30 жовтня 2019 р. | Презентація | ЦМД

Презентація дослідження "Радар безпеки 2019. Європо, прокидайся", підготовленого групою європейських вчених за сприяння фундації Фрідріха Еберта

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС пройшла презентація дослідження “Радар безпеки 2019. Європо, прокидайся”, підготовленого групою європейських вчених за сприяння фундації Фрідріха Еберта. У заході взяли участь українські та зарубіжні фахівці з міжнародних відносин, дипломати та представники ЗМІ. Модерував захід завідувач Центру міжнародних досліджень ДАУ Андрій Веселовський.

 

В фокусі уваги представленого дослідження – суспільна думка та експертні оцінки стану внутрішньої безпеки і пріоритетів зовнішньої політики шести країн Європи, включно з Україною, а також Російської Федерації.

 

Результати дослідження зафіксували зміщення акцентів суспільного сприйняття зовнішніх загроз, послаблення усталених альянсів та ревізію орієнтирів у міжнародних відносинах. Виявлені фактори сприятимуть посиленню глобальної нестабільності в найближчій перспективі, що вимагатиме пошуку відповідей на нові виклики з боку науковців, політиків та громадських діячів в Україні при виробленні стратегії зовнішньої політики.