Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

17 листопада 2017 р. | Культурний клуб

Презентація українського перекладу двотомника “Охорона психічного здоров'я в умовах війни”

17 листопада 2017 року відбулася презентація українського перекладу двотомника “Охорона психічного здоров’я в умовах війни”, за участі віце-президента Американсько-української медичної фундації (АУМФ), доцента кафедри неврології медичного факультету Уейн державного університета міста Детройт Бориса ЛЕГЕТА  та правозахисника, громадського діяча, президент Асоціації психіатрів України Семена ГЛУЗМАНА .

 

Зазначений навчальний посібник є другим виданням підготовленим АУМФ. Перший, під назвою «Невідкладна військова хірургія» було презентовано українським військовим лікарям у 2015 році. Друге видання містить статті майже 150 військових лікарів, науковців і соціальних працівників США, які докладно окреслюють усі аспекти охорони психічного здоров’я військовослужбовців в умовах бойових дій і в постбойовий адаптивний період.

 

Під час зустрічі наголошувалось на важливості залучення спільнот української діаспори для допомоги у отриманні важливих знань та досвіду для потреб України. У жвавій дискусії взяли участь представники МЗС, інших міністерств та відомств, науковці, державні та незалежні експерти України, а також представники зарубіжних та міжнародних організацій. Під час обговорення була озвучена пропозиція про створення спільної платформи для організації роботи всіх ланок суспільства у побудові ефективної медичної служби для населення, і специфічно для ветеранів війни.

 

Видання книги є безкоштовним і здійснене за ініціативи та сприяння AУМФ у співпраці з видавництвом Наш Формат. Завантажити повний текст видання можна зі сайту www.aumf.net.

Модератором заходу виступила Заступник Директора Дипломатичної академії України Д-р Наталія Шульга .