Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

11 грудня 2019 р. | Презентація | Публічна дипломатія

Презентація українського перекладу книги сенатора Джона Маккейна «Буремна хвиля: добрі часи, праведні справи, великі битви та інші звитяги»

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася презентація українського перекладу книги сенатора Джона Маккейна «Буремна хвиля: добрі часи, праведні справи, великі битви та інші звитяги».

 

Захід пройшов у формі модерованої дискусії на тему «Лідерство в буремні часи» за участі Тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора та Міністра закордонних справ України (1998-2000; 2005-2007) Бориса Тарасюка.

 

Під час свого вітального слова директор Дипломатичної академії України, посол Сергій Корсунський, ще раз подякував сенатору Джону Маккейну за підтримку демократичних зрушень в Україні та за його приклад етичного лідерства та громадського служіння.

Завдяки фінансовій підтримці Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, всі учасники заходу – дипломати, експерти, представники академічних та ділових кіл – одержали подарункові примірники цього видання.

 

Партнерами презентації також виступили видавництво «Віват», Програма академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні, громадська організація «Всеукраїнське фулбрайтівське коло», та Американсько-Українська Ділова Рада (U.S.-Ukraine Business Council (USUBC)).

 

Модерувала дискусію Катерина Смаглій, начальник відділу міжнародного співробітництва Дипломатичної академії України та випускниця програми «Лідери наступного покоління» Інституту Маккейна з міжнародного лідерства.