Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

21 вересня 2018 р. | Культурний клуб | Центр інформаційних ресурсів

Презентація українського видання книги “Катя і принц Сіама” в Дипломатичній академії

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС спільно з Міністерством закордонних справ України , Почесним Консульством Королівства Таїланда в Україні та видавництвом “Пінзель” презентували українське видання книги “Катя і принц Сіама”.

 

Це зворушлива історія кохання принца Сіама Чакрабонгсе і красивої української дівчини Каті Десницкої. Книга написана за матеріалами унікальних архівних документів: щоденників, листів, фотографій і містить цінні відомості з історії Сіаму та України.

 

Модератором заходу виступила керівник Центру інформаційних ресурсів Дипломатичної академії України Ольга Наконечна. Вона розповідала гостям історії зі сторінок книги і познайомила публіку з авторами проекту.

 

Почесний Консул Королівства Таїланд в Україні Михайло Борисович Радуцький привітав гостей і розповів про історію написання, авторів книги та учасників проекту українського видання.

 

Голова правління громадської організації «Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин» , український науковець у галузі архівознавства, біографістики, доктор історичних наук, професор Ірина Борисівна Матяш  презентувала досі невідомі факти про нащадків та родичів Катерини Десницької. Зокрема, про родину Єреміївих та державного діяча Української Народної Республіки Михайла Михайловича Єреміїва, який був частиною творення української державності та дипломатії.

 

Від києвознавця, історика, літератора Михайла Борисовича Кальницького  учасники заходу почули розповідь про період життя Катерини та її родини у Києві, і про часи перебування в столиці принца Чакрабонгсе.

 

Протягом вечора звучали уривки з книги “Катя і принц Сіаму” у виконанні канадської актриси українського походження Оксани Смільської.

 

Чудову атмосферу створювала фотовиставка “Катерина Таїландська”, яка була презентована в рамках заходу. Це підбірка унікальних світлин, які показують сюжети з життя Каті, королівської родини та принца Чакрабонгсе.