Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

24 травня 2018 р. | Панельна дискусія

Публічна панельна дискусія на тему "Кібербезпека та дезінформація в Україні та на Заході"

24 травня 2018 року в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС  Фонд Віктора Пінчука провів публічну панельну дискусію на тему “Кібербезпека та дезінформація в Україні та на Заході” з провідними світовими експертами з безпеки.

 

В обговоренні взяли участь – Генерал Кіт Александер, Головний виконавчий директор та президент IronNet Cybersecurity, директор Агентства Національної Безпеки (2005-2014); Тоомас Хендрік Ільвес, Президент Естонії (2006-2016 рр.) та Джаред Коен, автор бестселерів, колишній радник двох Державних секретарів США та Головний виконавчий директор Jigsaw візьмуть участь у дискусії. Модерувала захід Енн Епплбаум, експерт з міжнародних відносин, лауреат Пулітцерівської премії.

 

Під час публічної панельної дискусії Тоомас Хендрік Ільвес поділився досвідом своєї країни, яка визнана світовим лідером у сферах електронного урядування та забезпечення кібербезпеки. Джаред Коен  розказав про роль інформаційних технологій у світі.  Генерал Кіт Александер поділився своїм баченням щодо питань кібербезпеки та протистояння кіберзагрозам.

 

Спілкуючись з українськими студентами та лідерами думок, панелісти обговорили питання безпеки у глобальному контексті, кібербезпеку, поширення дезінформації, перспективи щодо вступу України в НАТО, а також інші питання.

 

У події взяли участь понад 400 українських студентів, науковців, лідерів думок, експертів з питань безпеки, а також стипендіати освітніх програм Завтра.UA та “Всесвітні студії” Фонду Віктора Пінчука.