Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

11 листопада 2019 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Радник з правових питань Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Маріана Чакон Лозано провела практичний семінар з міжнародного гуманітарного права

Сьогодні в Центрі професійної підготовки, в межах спеціалізованого курсу професійного навчання консулів, які готуються до роботи за кордоном, відбувся практичний семінар з міжнародного гуманітарного права, який провела радник з правових питань Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Mariana Chacon Lozano (Маріана Чакон Лозано).

 

Під час навчання розглядалися засади міжнародного гуманітарного права, сутність міжнародних злочинів та механізми покарання за їх скоєння. Пані Маріана також детально розповіла про особливості роботи МКЧХ в східних регіонах України.

 

Цей практичний семінар є результатом підписаного Дипломатичною академією України та МКЧХ в Україні Меморандуму про співпрацю в галузі професійного навчання працівників дипломатичної служби.

 

Після завершення занять відбулася робоча зустріч пані Mariana Chacon Lozano з першим заступник директора ДАУ Станіславом Прошком, під час якої обговорювалися плани двосторонньої співпраці на 2020 рік.