Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

16 березня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Азербайджанська Республіка

Робоча поїздка Директора Дипломатичної академії України Сергія Корсунського до Баку

У рамках робочої поїздки до м. Баку Надзвичайний та Повноважний посол України, директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський взяв участь у 7th Global Baku Forum.

 

На форум було запрошено близько 450 гостей з більш ніж 70 країн світу, в тому числі діючі та колишні глави держав і урядів, відомі державні діячі, політики і громадські діячі. Тема форуму – “Нова зовнішня політика”.

 

Під час перебування у столиці Азербайджану С. Корсунський зустрівся з начальником Управління Східної Європи та Центральної Азії МЗС АР У.Бахшалієвим. Під час зустрічі було обговорено політичну та безпекову ситуацію у регіоні.

 

Також, директор ДАУ зустрівся із заступником віце-президента “Socar” В. Більярбековим та відвідав університет “Азербайджанська дипломатична академія”, де з ректором Послом Хафіз Пашаєвим та Першим проректором Фарізом Ісмаїлзаде обговорили майбутні напрямки співпраці у підготовці кваліфікованого кадрового ресурсу дипломатичної служби. Сергій Корсунський виступив перед слухачам “Азербайджанської дипломатичної академії” з лекцією “Геополітика постліберального світу: український погляд”.

 

Дякуємо за сприяння в організації робочої поїздки Посольству України в Азербайджанській Республіці.