Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

29-30 листопада 2018 р. | Семінар | ЦПП

Робочий семінар з питань дій консульських працівників в кризових ситуаціях

У Центрі професійної підготовки відбувся робочий семінар з питань дій консульських працівників в кризових ситуаціях. Захід було організовано Міжнародним центром розвитку міграційної політики (Бельгія) International Centre for Migration Policy Development (ICMPD) в рамках ініціативи, спрямованої на розбудову інституційної спроможності дипломатичних академій здійснювати кризову підготовку консулів, за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Про важливість кризового менеджменту та підготовку консулів до дій в кризових ситуаціях говорили заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич та перший заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Станіслав Прошко під час відкриття навчання.

 

Протягом першого дня навчання, в якому взяли участь 22 консульські працівники, призначені на консульські посади в ЗДУ, начальник відділу менеджменту кризових ситуацій Максим Коваленко ознайомив учасників з алгоритмом дій консула в кризових ситуаціях, а представники Посольства США в Україні Наталя Морин і Таміла Лахович, представник Посольства Швеії вУкраїні Ганна Хедстрім та заступник директора Консульського департаменту МЗС Грузії Мака Бартаяподілилися досвідом організації кризового менеджменту своїх країн.

 

Другий день навчання був присвячений обговоренню змісту програми підготовки консулів до дій у кризових ситуаціях. Активну участь в обговоренні навчальних цілей та основних елементів майбутньої програми підготовки консулів взяли начальник відділу менеджменту кризових ситуацій Міністерства закордонних справ України  Максим Коваленко, начальник відділу ситуативного центру МЗСУкраїни Олег Куць. Заступник директора Дипломатичної академії Наталія Шульга, завідувач Центру професійної підготовки Олександр Кириченко, заступник начальника відділу менеджменту кризових ситуацій МЗС України Олександр Зуб та досвідчений консул Володимир Цибульник.

 

Навчання та модерування дискусій проводила менеджер проекту Міжнародного центру розвитку міграційної політики Анаіс Ельбасил.

За результатами робочого семінару були погоджені подальші кроки в розбудові спроможності Дипломатичної академії здійснювати кризову підготовку консулів.