Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

06 грудня | 11:30 | Модуль

Інформаційно-ознайомчий курс з євроатлантичної інтеграції для державних службовців

5 грудня завершився інформаційно-ознайомчий курс з євроатлантичної інтеграції для державних службовців, який Програма професійної підготовки Україна-НАТО розробляла та здійснювала у партнерстві з Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Секретаріатом Кабінету Міністрів України та Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

 

Протягом 2017 року державні службовці, а також працівники сектору безпеки та оборони України проходили навчання за програмою, яка складалася з 7 модулів, присвячених питанням демократичного контролю над сектором безпеки та оброни, зовнішній політиці,
лідерству та управлінню проектами, написанню стратегічних документів, гендерній рівності та ін.

 

В урочистому заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, Голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, Директор Дипломатичної академії України, Посол Сергій Корсунський .

 

Співробітництво між Програмою професійної підготовки Україна-НАТО та Дипломатичною академією буде продовжуватися і в наступному році. Про це під час урочистого заходу зазначив Директор Академії Сергій Корсунський: « Я хотів би підкреслити, що існування цієї Програми не є випадковим, оскільки для будь-якої розвиненої країни найкращою інвестицією в майбутнє держави є інвестиція в людський капітал. Ми наполегливо працювали протягом цього року, і я дуже щасливий, що у червні [2017 року] ми отримали підтримку від штаб-квартири НАТО на продовження Програми на 5-річний термін.

 

Ми будемо працювати над тим, щоб в наступному році модулі курсу були спрямовані на більш практичну роботу, і Дипломатична академія буде надавати цьому підтримку, оскільки ми проводимо семінари та тренінги не тільки для дипломатів, а також для державних службовців, які є дотичними до цілей НАТО. Це співробітництво важливе, воно буде тільки продовжуватися і розвиватися».


Warning: Illegal string offset 'url' in /var/www/html/main_site/wp-content/themes/dip_akademy/news-single.php on line 45