Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

24-25 вересня 2019 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Семінар підвищення професійної компетентності керівників структурних підрозділів, які займаються питаннями зовнішніх зносин міністерств та відомств, з пріоритетів зовнішньої політики України

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся тематичний семінар підвищення професійної компетентності керівників структурних підрозділів, які займаються питаннями зовнішніх зносин міністерств та відомств, з пріоритетів зовнішньої політики України.

 

Впродовж двох днів представники органів державної влади ознайомилися із основними завданнями та напрямами зовнішньої політики України в сучасних умовах.

 

Навчання проводили директор Дипломатичної академії України Сергій Корсунський, керівник експертної групи Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Зоряна Макаруха, начальник УЕС МЗС України Володимир Хоманець, заступник директора ДКС МЗС України Василь Кирилич та заступник директора ДЄС і НАТО МЗС України Максим Кононенко.

 

В рамках семінару також відбулася тематична зустріч з керівником Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдана Яременка.