Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

12-13 грудня 2019 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань міжнародного гуманітарного права

У Центрі професійної підготовки відбувся тематичний семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань міжнародного гуманітарного права, організований за сприяння Представництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

 

Протягом двох днів учасники семінару знайомилися із основами міжнародного гуманітарного права, розглядали правові засади захисту цивільного населення у зоні збройних конфліктів, сутність міжнародних злочинів та механізми покарання за їх скоєння.

 

Особлива увага була приділена ситуації на Сході Україні та діяльності Міжнародного Комітету Червоного Хреста щодо захисту цивільного населення, яке постраждало від військових дій.

 

Семінар проводили представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні делегат з питань захисту Іброхім Мерзахмедов, координатор з правових питань Маріана Чакон Лозано, судово-медичний координатор Жаклін Родрігес Гонсалес та комунікаційний координатор Олександр Власенко.