Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

21 лютого 2019 р. | ЦМД | ДипЛаб

Шостий захід в рамках проекту "Студентська дипломатична лабораторія" на тему "Торгувати не можна воювати. Очікування та реальність у відносинах між США та Китаєм"

У Дипломатичній академії України відбувся шостий захід в рамках проекту “Студентська дипломатична лабораторія” (ДипЛаб) на тему “Торгувати не можна воювати. Очікування та реальність у відносинах між США та Китаєм”.

 

З вітальним словом виступив директор Дипломатичної академії Сергій Корсунський. В ході панельної дискусії експерти Олександр Хара та Дмитро Єфремов обговорили перспективи укладання торговельної угоди між США та Китаєм, вплив торговельної війни на баланс сил у світі та подальшу роль міжнародних інституцій, зокрема СОТ.

 

Дискусію продовжили студенти з Асоціації студентів-політологів НаУКМА та Політичного клубу КНУ імені Тараса Шевченка, представивши виступи на наступні теми:

  • Оксана Мельник висвітлила способи пояснити зв’язок між економічною взаємозалежністю держав та війною у теоріях міжнародних відносин.
  • Мар’ян Мельник проаналізував торговельну війну з позиції США, мотиви та стратегію її ведення.
  • Владислав Шиманський розкрив погляд Китаю на конфлікт та перспективи подальшого протистояння між США та КНР.

 

Після перерви  відбулася загальна дискусія з усіма присутніми. Модерувала дискусію аналітикиня Центру міжнародних досліджень Вікторія Халанчук. Більш детальний текстовий опис заходу буде невдовзі опубліковано на сторінці ДипЛабу.