Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

5-23 березня 2018 р. | Cпеціалізований курс | ЦПП

Спеціалізований курс професійного навчання консульських працівників

5-23 березня 2018 року в Центрі професійної підготовки проходив спеціалізований курс професійного навчання консульських працівників.

 

Учасники курсу розглядали актуальні питання консульського захисту прав та інтересів громадян України за кордоном, та вдосконалювали практичні навички консульської роботи.

 

Навчання проводили керівники структурних підрозділів Департаменту консульської служби МЗС України Роман Недільський, Олена Кіцюк, Василь Кирилич, Світлана Крамаренко, Галина Носок, Марина Шепелєва, Олександр Плодистий, Ігор Повзик та радник міністра Вячеслав Штучний.

В рамках курсу також відбувся практичний семінар за участі представників Міжнародної організації з міграції, Міністерства соціальної політики України та заступника міністра соціальної політики Наталки Федорович, темою якого було «Надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми».

 

На завершення відбулася підсумкова співбесіда, під час якої кожен учасник наводив варіанти вирішення нестандартних ситуативних завдань із практики консульської роботи. Акцент вирішення усіх ситуативних завдань робився на захисті прав та інтересів громадян України за кордоном.

 

Оцінювання дій консульських працівників у нестандартних ситуаціях здійснювала атестаційна комісія на чолі з директором Академії Сергієм Корсунським.