Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

24 травня 2018 р. | Спеціальний навчальний курс

Спеціальний навчальний курс з європейських та міжнародних питань для молодих дипломатів та державних службовців у Відні

З 13 серпня по 7 вересня 2018 р. Віденська дипломатична академія проводитиме у Відні Спеціальний навчальний курс з  європейських та міжнародних питань для молодих дипломатів та державних службовців з країн Чорноморського регіону, Південного Кавказу та Бутану (“Executive Training Programme for Junior Diplomats and Civil Service Officials from the Black Sea Region, South Caucasus and Bhutan”) , що триватиме 4 тижні  та фінансуватиметься Австрійською агенцією розвитку (OEZA, ADA).

 

Метою цього курсу є детальніше ознайомлення учасників з Європейським Союзом і станом відносин між ЄС та країнами Чорноморського регіону/Південного Кавказу та Бутану, а також з темами міжнародного права , питаннями прав та іншими міжнародними питаннями.

 

Цільова аудиторія – молоді дипломати , а також співробітники Міністерств, відомств і державних установ (державної служби), до компетенції яких належить питання ЄС або  міжнародні питання. Країни-учасники: Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова, Україна та Бутан. Курс читатиметься англійською мовою .

 

Кандидати повинні мати досвід роботи за фахом  (бажано щонайменше 1-2 роки до “середини кар’єри”) та обов’язково дуже добре володіти англійською мовою. Віковий ценз кандидатів: 35 років.

DAGenInfoEngl.pdf

Short_Programme_ETP_SMSKB_2018.pdf

Деталі за посиланням: 

https://www.da-vienna.ac.at/en/Programmes/Executive-Programmes/Executive-Training-Programmes/Archive/2018_08-09-ETP-Black-Sea