Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

19 березня 2018 р. | Навчальний візит

Навчальний візит українських дипломатів та урядовців до Турецької Республіки

11-18 березня 2018 року українські дипломати та урядовці перебували в Турецькій Республіці з метою навчального візиту, який було організовано Дипломатичною Академією при МЗС Туреччини за підтримки Посольства України в Турецькій Республіці.

 

Протягом п’яти днів українська делегація із 10 учасників прослухали курс лекцій від дипломатів МЗС Туреччини та Послів у відставці щодо зовнішньої політики Туреччини, етики та протоколу, управління місіями та представництвами, короткі брифінги щодо відносин між Туреччиною та країнами Центральної Азії, Близького Сходу, Балканського регіону та Африки.

 

В рамках візиту українські дипломати також відвідали Турецьку агенцію зі співробітництва та координації (ТІКА) та Управління у справах турків, які проживають за кордоном.

 

На вихідні (17-18 березня) учасники полетіли до Стамбула, де за програмою відвідали визначні культурні, архітектурні та історичні осередки: мечеть Сулейманіє, Софійський собор (Ая Софія), Цистерна Базиліка та палац османських султанів Долмабахче.