Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

13 травня 2019 р. | ДАОС-3 | День 2

Тема дня - політична трансформація у сучасному світі

Розпочали наш тижневий інтенсив з ранкової лекції колишнього посла Великої Британії до Білорусі та провідного дослідника Четем Хауса Найджела Гулд-Девіса, присвяченій світовій політиці у перехідний період. Географія політичних трансформацій вражає не менше, ніж їх масштаби. Разом з учасниками семінару спробували розібратися з характером та наслідками цих змін.

 

Ганна Шелест, головний редактор UA:Ukraine Analytica та член правління Ради зовнішньої політики “Українська призма” провела практичний семінар на тему ” Хто вони – вороги, союзники, суперники та стратегічні партнери”. Учасники сформували цілу низку критеріїв за якими намагалися охарактеризувати ці категорії.

 

Після короткої перерви разом з професором політичних наук Рурського Університету в Бохумі, деканом факультету соціології Стефаном Ширмом шукали крихкий баланс між національними інтересами політичних акторів та їх офіційною дипломатією.

 

Що таке критичне мислення та як виховати звичку перевіряти інформацію з якою ти працюєш? Чим може бути корисний ситуаційний аналіз для українського дипломата? Сьогодні своїм досвідом та знаннями в цій галузі ділився директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський.