Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

23 березня 2018 р. | Всеукраїнська конференція

В Дипломатичній академії  відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської конференції "20 років Моделі ООН в Україні"

23 березня 2018 року в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської конференції “20 років Моделі ООН в Україні”.

 

Вітальним словом відкрила конференцію заступник директора Академії Наталія Шульга. Привітавши усіх учасників із відкриттям заходу, Наталія Шульга висловила сподівання, що школярі-дипломати покажуть гарні результати в підготовці документів та перемовинах на рівні моделі ООН, а згодом стануть слухачами оновленої Дипломатичної академії. Долучилася до привітань і заступник голови КМДА, голова комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко.


Довідково: «Модель ООН» – це міжнародна освітня програма, яка вже понад 60 років надає можливість старшокласникам поринути у світ політики та дипломатії, ближче ознайомитись з діяльністю ООН шляхом імітації діяльності Генеральної Асамблеї, комітетів та комісій ООН. Під час гри-конференції кожна учнівська делегація представляє певну країну або організацію, що входить до ООН. Шляхом дискусій та дебатів школярі намагаються знайти вирішення глобальних проблем та конфліктів, зрозуміти особливості світової політики, розвивати власні ораторські, дипломатичні та комунікативні навички. «Модель ООН» в Україні розпочалася з 1998 року завдяки учням Київського ліцею бізнесу, які вибороли честь реалізувати цю міжнародну програму. Відтоді ліцей забезпечив організаційну і змістовну роботу чотирьох Всеукраїнських конференцій та восьми регіональних конференцій.