Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

6-8 серпня 2019 р. | Регіональне співробітництво | Сєвєродонецьк

Триденний навчальний модуль "Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами"

У співпраці з Луганською обласною державною адміністрацією та Програмою розвитку ООН з відновлення та розбудови миру команда Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС у складі директора ДАУ Сергія Корсунського, заступника директора ДАУ Євгенії Габер та провідного фахівця Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарії Асташенкової провела у м. Сєвєродонецьку триденний навчальний модуль “Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами”.

 

Понад вісімдесят державних службовців та представників обласних державних адміністрацій, міських, районних та та селищних рад, об’єднаних територіальних громад Луганської та Донецької областей, а також Лисичанського прикордонного загону отримали можливість підвищити рівень професійних знань.

 

В рамках модуля лектори висвітлили основи аналітичної та дипломатичної роботи, актуальні питання організаційно-протокольного забезпечення зустрічей за участі міжнародних партнерів, культурні, національні та релігійні особливості ведення переговорів з іноземними партнерами, а також обговорили формування та реалізацію зовнішньої політики України.

 

Крім цього, керівник Центру інформації та документації НАТО (2010 -2017) Наталія Немилівська провела для учасників практичний семінар з публічної дипломатії та стратегічних комунікацій.

 

Під час візиту було підписано Меморандум про взаємодію та співробітництво між Луганською обласною державною адміністрацією та Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС з метою розвитку подальшої співпраці.

 

Приємно вражені зацікавленістю учасників та налаштованістю на співпрацю. Дякуємо Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА за чудову організацію та сподіваємося на продовження плідної взаємодії.