Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

1 лютого 2019 р. | ЦПП | Тренінг

Тижневий тренінг з питань стратегічних комунікацій для посадових осіб дипломатичної служби, які готуються до роботи в ЗДУ

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС завершився тижневий тренінг з питань стратегічних комунікацій для посадових осіб дипломатичної служби, які готуються до роботи в ЗДУ.

 

Протягом навчання дипломати поглибили свої знання та опанували якісно нові інструменти публічних комунікацій. Значна увага була приділена елементам планування та написання комунікаційних матеріалів. Не менш насиченою була частина навчання присвячена нетворкінгу, як одному з інструментів сучасної дипломатії.

 

Захід відбувся за підтримки та у співпраці з British Embassy Kyiv. Тренерам курсу були неперевершені Caroline Black, Managing Director Caroline Black & Associates, Robert Taylor, Media Interviews specialist, Andy Black , Social and Digital Media specialist CB. Окрема подяка за сприяння в організації Matthew Sinclair, Adviser to the Minister on Strategic Communications.