Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

10-11 лютого 2018 р. |VІ Київський безпековий форум для молоді

Співробітники Дипломатичної академії взяли участь у VI Київському безпековому форумі для молоді

10-11 лютого 2018 року відбувся один із провідних молодіжних заходів – Київський безпековий форум для молоді, організований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», в якому взяли участь помічник директора Марія Заєць та провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва та комунікацій Дипломатичної академії Віра Константинова. Темою цьогорічного Форуму  стала «Демократія під загрозою: роль суспільства під час гібридної війни».


Впродовж двох днів роботи форуму, учасники мали змогу почути лекції та поставити запитання провідним експертам з питань інформаційної безпеки та зовнішньої політики, а також набути практичних навичок під час роботи у групах.

 


ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:
«Відкрий Україну» (Open Ukraine) — міжнародний благодійний фонд, заснований у липні 2007-го року за ініціативи Арсенія Яценюка та Збіґнєва Джимали для зміцнення та розвитку авторитету України у світі.

Київський безпековий форум для молоді – платформа для обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України. Мета форуму – посилення ролі нового покоління експертів, покращення їх вміння брати участь у процесі політичного аналізу та розвитку.


ПАРТНЕРИ ФОРУМУ:

Центр інформації та документації НАТО в Україні (ЦІДН)  заснований у травні 1997 року напередодні підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО, що є основоположним документом, який регулює відносини між НАТО і Україною. ЦІДН є частиною Відділу громадської дипломатії НАТО і був першим відкритим для громадськості інформаційним офісом, який Північноатлантичний альянс заснував на території країни-партнера.  заснований у травні 1997 року напередодні підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО, що є основоположним документом, який регулює відносини між НАТО і Україною. ЦІДН є частиною Відділу громадської дипломатії НАТО і був першим відкритим для громадськості інформаційним офісом, Північноатлантичний альянс заснував на території країни-партнера.

 

Фонд імені Фрідріха Еберта є найстарішим політичним фондом Німеччини, що володіє багатими соціал-демократичними традиціями з дня свого заснування в 1925 році. Фонд був заснований як політичний заповіт Фрідріха Еберта, першого президента Німеччини, що був обраний демократичним шляхом та іменем якого був названий Фонд. Ключовою діяльністю політичного Фонду є втілення в життя основоположних ідеалів та цінностей соціал-демократії: свободи, справедливості, солідарності.

 


Warning: Illegal string offset 'url' in /var/www/html/main_site/wp-content/themes/dip_akademy/news-single.php on line 45